© SONNENTOR
kariéra

Cukrářka

V SONNENTORU roste něco nového – sluneční cukrárna, ve které budeme péct ty nejlepší biodezerty pro naši oblíbenou kavárnu Čas na čaj.
Bengelchen Bienen Sonnentor | © SONNENTOR
© SONNENTOR

Hledáme šikovnou a nadšenou cukrářku, která dokáže s lehkostí pusinky a intenzitou čokoládového dortu přinést radost chuťovým buňkám našich hostů v Bylinkovém ráji.

Máme pár věcí, na kterých se musíme shodnout:

  1. Péct sezónní věci – dvanáct měsíčků jsme ještě nepotkali, a proto hledáme někoho, kdo si kreativně poradí se sezónností jednotlivých surovin a nabídne podle toho různý sortiment dezertů.

  2. Být poctivý – bez palmáče jde všechno jako po másle, což podle nás platí i v cukrařině. Naše cukrářka by měla mít na věc stejný názor a vše dělat poctivě a bez náhražek.

  3. Být samostatný – preferujeme někoho se zkušenostmi, kdo se nezalekne větší objednávky a poradí si i s velkým množstvím dezertů na den, kdo si dokáže práci rozplánovat a samostatně si zajistit dodávku surovin pro pečení.

  4. Být flexibilní – v sezóně mají naši hosté opravdu slinu, a tak se může stát, že budeme nečekaně potřebovat dopéct další dezerty nad rámec týdenní objednávky, nebo že se bude muset někdy péct i o víkendu.

Pracovní náplň:

  • Objednávání surovin pro přípravu dezertů (dodavatele již máme)
  • Plánování pečení podle týdenní objednávky z kavárny
  • Samotná příprava dezertů v profesionální provozovně.

Jedná se o práci na plný úvazek s větším vytížením v sezoně.

Místo výkonu práce jsou Čejkovice u Hodonína.