• 100% Bio
  • CO2 neutrální
  • Přímý obchod
  • Ekologické obaly
© SONNENTOR
Kariéra

Mzdová účetní / Personalistka

Hledáme paní účetní, která už pár výplat spočítala a která bude mít pracovní přesah do personální administrativy. Kromě mezd bude mít na starosti i přípravu pracovních smluv, různých dodatků atd.

Milé paní účetní z Hodonínska a Břeclavska, chystáme tady u nás v SONNENTORU jedno speciální pracovní místečko. A možná právě vám nebo vaší kamarádce, které pomalu končí mateřská, by mohlo být ušité téměř na míru.

Hledáme paní mzdovou účetní (cca na 1/2 úvazek), která už pár výplat spočítala a která bude mít pracovní přesah do personální administrativy. Kromě mezd bude její náplní i příprava pracovních smluv, různých dodatků atd.

A teď hezky přehledně, po účetnicku:

Pracovní náplň

  • mzdové účetnictví s přesahem do personalistiky
  • příprava podkladů pro samotné zaúčtování ve firemním informačním systému
  • správa mzdové agendy, příprava podkladů pro zpracování mezd
  • textace pracovních smluv a dodatků
  • kooperace s naší stávající mzdovou účetní a personalisty

Co s touto pozicí spojujeme

  • pracovní zkušenost v oblasti mzdového účetnictví a personalistiky
  • dar přirozené diskrétnosti

Garantujeme

  • férové ohodnocení
  • dvakrát ročně balík našich voňavých produktů
  • slevu na naše firemní produkty

Dobrou partu sice nemůžeme garantovat, ale myslíme, že tu je.

Těším se už nyní na váš životopis a alespoň krátký motivační dopis.