© SONNENTOR
NEJVOŇAVĚJŠÍ POZICE NA MORAVĚ

Nákupčí surovin

Toužíš po práci ve firmě provoněné bylinkami? Láká Tě zodpovědnost a možnost vidět za sebou jasné výsledky? Myslíš si, stejně jako my, že trvalá udržitelnost není jen PR? Pokud ano, zveme Tě do našeho slunečního týmu.
© SONNENTOR
© SONNENTOR

Náplň práce?

Budeš neustále v kontaktu s našimi pěstiteli, kteří už se stali spíše našimi přáteli než jen smluvními partnery. S nimi budeš řešit:

  • nákup těch nejlepších surovin pro naše bio čaje,
  • plánování objednávek a jednotlivých dodávek,
  • tvorbu smluv o výkupu, které budou oboustranně výhodné,
  • hledání možností rozšíření spolupráce a nových slunečních pěstitelů.

Nesnažíme se vykupovat za co nejnižší ceny, ale hledat řešení, které umožňují našim dodavatelům prosperovat a pěstovat radost.

Na starosti budeš mít i pravidelnou komunikaci s našimi kolegy v Rakousku, se kterými nákup surovin koordinujeme.

Co je ještě důležité vědět?

Budeš potřebovat dobrou angličtinu nebo němčinu, protože naši pěstitelé jsou i v zahraničí. A také si často budeš volat s kolegy z naší mateřské firmy v Rakousku. I proto budeme za případnou trochu němčiny moc rádi, ale není to podmínka ani nutnost.

Předpokládáme, že už máš za sebou alespoň pár let zkušeností na nákupním oddělení v pár firmách (nebo aspoň v jedné). Na této pozici je nutná přítomnost na pracovišti u nás v Čejkovicích, takže bydlíš v pohodové dojezdové vzdálenosti.

Co Ti můžeme nabídnout?

  • vůni bylinek, kam jen nos dohlédne,
  • jazykové kurzy,
  • třináctý plat,
  • zvýhodněné stravování,
  • dvakrát ročně se můžeš těšit na krabici plnou našich produktů,
  • zvýhodněné nákupy v naší firemní prodejně,
  • práci ve stabilní společnosti a v našem slunečním týmu,
  • a ještě něco navíc 😊

Pokud Tě tato pozice zaujala, pošli nám svůj životopis a alespoň krátký motivační dopis a je to!

Vítek Ráček, sluneční personalista

Naši pěstitelé při pravidelném setkání u nás

Bližší informace o nich najdeš zde.