Možná hledáme právě tebe

Staň se součástí rodiny SONNENTOR

Aktuální nabídka práce v Sonnentoru

třezalka

Máte rádi přírodu? Zajímáte se o bylinky a koření? Chcete poznat tajemství, které je ukryto v každém produktu SONNENTOR? Staňte se součástí našeho slunečního týmu! V případě zájmu pošlete Váš motivační dopis a životopis na kontakt níže.

Krátkodobá brigáda v naší voňavé firemní prodejně v Praze

Nadšení pro věc, úsměv a ochota pracovat. Jsi to ty? Hledáme kolegyni (samozřejmě i kolegu) se zájmem o krátkodobou “předvánoční“, ale i dlouhodobou brigádu. Ať už jsi holka na škole nebo maminka na mateřské nebo kdokoliv jiný, hlavní je pro nás chuť do práce.

Co bude náplní tvé práce:

• prodej firemních produktů a komunikace se zákazníky
• příprava prezentací, ochutnávek produktů

Co ještě se ti bude hodit:

• zájem o zdravý životní styl a moderní gastronomii
 • příjemné vystupování a kultivovaný projev
• svědomitost a preciznost při správě prodejny
• časová flexibilita práce i o víkendech (v turistické sezóně 1 - 2 víkendy měsíčně)
• znalost AJ nebo NJ na komunikační úrovni

Těšíme se. Helena, Peťa a Jana.
P.S. …a dárky na Vánoce máš vyřešené

Personalista / Personalistka

Milá kolegyně, milý kolego, zdravím tě co nejsrdečněji ze Sonnentoru. Personalistika je dobrodružství, je to krásná a důležitá práce. Velmi mě těší, že jsem součástí rodiny Sonnentor, a že svým malým dílem přispívám k tomu, že naši spolupracovníci jsou spokojeni. Je nás tak akorát, ani moc, ani málo a jsem rád, že tisícům našich zákazníků je tu s námi moc dobře a vrací se do našeho bylinkového ráje zažít pohodovou atmosféru. Je toho tolik, co bychom mohli ještě vylepšit, co nového bychom mohli a jistě i měli dělat. Proto bych rád část svých povinností předal tobě. Také spoléhám na to, že mnoho podnětného si s sebou přineseš na základě svých předchozích zkušeností. Budeme spolupracovat na výběru našich budoucích kolegů, na správě inzertních portálů, budeme hledat nové cesty personálního marketingu šitého na míru Sonnentoru. Spoléhám na tvé předchozí zkušenosti s rutinní personální agendou, ale také na tvůj cit při jednání s uchazeči a spolupracovníky. Jsme rakouská proevropsky orientovaná společnost, budeš tedy určitě potřebovat solidní angličtinu nebo němčinu a odpovídající formální vzdělání. Vše ostatní probereme při osobním setkání. Můžeš se těšit na jednu z nejhezčích kanceláří na jižní Moravě, na výbornou biokávu v naší kavárně a třeba i skvělé zákusky od místních cukrářek. Ale hlavně se těším já na tebe.

Se slunečným pozdravem
Vítek Ráček, personalista Sonnentoru

malá inspirace:

Pracovník údržby budov

olivový list

Máš zkušenosti s údržbou budov, případně bys rád tyto zkušenosti získal? Jsi tak trochu Ferda mravenec? Umíš vzít do ruky vrtačku, šroubovák, ale když je potřeba i koště?

Jestliže ANO, zveme tě.

Očekáváme:

  • minimálně vyučení v technickém oboru
  • technickou a manuální zručnost
  • samostatnost a časovou flexibilitu
  • ochotu občas pracovat ve dvousměnném provozu
  • bydliště v okrese Hodonín nebo Břeclav (místo pracoviště: Čejkovice u Hodonína)
  • řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:

  • údržba budov a udržování areálu celé naší firmy v perfektním stavu
  • drobné opravy nábytku, vodovodů apod.
  • zajištění přepravy materiálu, výrobků a zboží firemními vozidly
  • a mnoho dalších činností

Co ti za tvoji práci nabízíme:

  • férové platové ohodnocení
  • práci ve stabilní společnosti a v našem slunečním týmu
  • příspěvek na stravování
  • třináctý plat
  • benefitní měsíční ohodnocení
  • možnost zvýhodněného nákupu v naší firemní prodejně

Zaujali jsme tě? Těšíme se a posíláme malé ochutnání:

Další možnosti spolupráce