Rosteme a hledáme nové spolupracovníky

Máte rádi přírodu? Zajímáte se o bylinky a koření? Chcete poznat tajemství, které je ukryto v každém produktu SONNENTOR? Staňte se součástí našeho slunečního týmu!

V případě zájmu pošlete Váš motivační dopis a životopis na e-mailovou adresu: vit.racek@sonnentor.cz

Momentálně hledáme kolegy na pozici:

Vedoucí nákupu a logistiky

Jsme firma, která si zakládá na ekologii, trvalé udržitelnosti a odpovědnosti k přírodě i společnosti. Jsme hrdi na to, že jsme za posledních 5 let dosáhli plné kompostovatelnosti našich obalových materiálů. Určujeme směr v inovativních směrech potravinových obalů.

Snažíme se nakupovat jinak. Naším cílem je společně s našimi dodavateli tvořit produkty, které budou jiné. Naším jediným cílem není ždímání nejlevnější ceny. Ocenění práce našich dodavatelů je pro nás samozřejmostí. Budujeme lokální menší dodavatelské vazby, které dávají přidanou hodnotu a originalitu našim produktům.

Hledáme kreativního lídra, který je hodnotově zakotven a bude se podílet na naší vizi

Náplň práce:

  • nákup veškerých materiálů pro zajištění výroby
  • odpovědnost za nákup surovin – bylin a koření. Tvorba koncepce nových pěstitelských projektů v ČR
  • strategická jednání s hlavními dodavatelskými subjekty
  • aktivní hledání vhodných dodavatelů
  • příprava a koncepce vývoje nových obalových materiálů s ohledem na trvalou udržitelnost
  • přímá spolupráce na vývoji nových produktů, obalů, reklamích a POS materiálů
  • spolupráce na vývoji a dalším rozvoji interního informačního a skladového systému
  • analýza, správa, vyhodnocení a optimalizace skladů
  • personální vedení týmu spolupracovníků (cca 8-10 lidí)
  • zajišťování vnitrofiremní i externí logistiky

Požadujeme:

  • kreativitu a nadšení pro ekologii a zdravý životní styl
  • rutinní znalost Aj nebo NJ, denní komunikace v písemném i hlasovém projevu
  • řidičský průkaz skupiny B, nárazové služební cesty
  • předchozí praxe v oblasti nákupu a logistiky

Pracovnice/pracovník obsluhy v kavárně, barista, průvodce

Za trochu skvělé kávy šel bych světa kraj... Miluješ  tu nádhernou vůni čerstvé kávy? Možná právě tobě chystáme jedno volné místo. Ještě jsi u nás nebyl/nebyla? Mrkni na pár fotek: zde

Několik bodů k náplni tvé práce:

  • aktivní obsluha v čajovém salonu s kavárnou Čas na čaj
  • příprava naší skvělé kávy a kávových specialit
  • vedení prezentací, ochutnávek produktů a pomoc při organizaci firemních akcí
  • průvodcovství zážitkovou exkurzí ve výrobě čajů pro organizované skupiny turistů
  • koordinace práce malého kolektivu brigádníků

Takto si tě představujeme:

Usměvavá holka nebo paní, sympatický kluk, nebojíš se mluvit s lidmi a zároveň tě to baví. Máš kultivovaný projev, umíš alespoň trochu anglicky, jsi časově flexibilní a nevadí ti práce o víkendech (v turistické sezóně 1 až 2 víkendy měsíčně) a bydlíš v pohodové dojezdové vzdálenosti od Čejkovic u Hodonína.

Máš chuť to zkusit? V tom případě pošli životopis a je to.

Pracovník oddělení zpracování bylin

Jediné, co opravdu potřebuješ, je ochota pracovat a veselá mysl.

Co tě čeká:

  • budeš zpracovávat naše voňavé byliny, budeš je řezat, mlít a odprašovat, navažovat podle našich receptur a připravovat pro výrobu našich čajových směsí
  • budeš pracovat v malém kolektivu ve dvousměnném provozu

Co budeš potřebovat:

  • manuální a technickou zručnost
  • dobrou fyzickou kondici, budeš manipulovat s pytli s bylinkami
  • dobrý zdravotní stav, práce je nevhodná pro alergiky, jedná se o práci v prašném prostředí
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Co ti za tvoji práci můžeme dát:

  • pracovní smlouvu ihned bez “brigádnického meziobdobí“
  • práci ve stabilní společnosti a v našem slunečním týmu
  • příspěvek na stravování
  • třináctý plat
  • benefitní měsíční ohodnocení
  • možnost zvýhodněného nákupu v naší firemní prodejně a kavárně
  • a ještě minimálně dalších pět věcí

Pošli nám životopis a je to. Domníváme se, že tato pracovní pozice je jednoznačně vhodnější pro muže.

Kontaktní osoba