Rosteme a hledáme nové spolupracovníky

Máte rádi přírodu? Zajímáte se o bylinky a koření? Chcete poznat tajemství, které je ukryto v každém produktu SONNENTOR? Staňte se součástí našeho slunečního týmu!

V případě zájmu pošlete Váš motivační dopis a životopis na e-mailovou adresu: vit.racek@sonnentor.cz

Momentálně hledáme kolegy na pozici:

Marketing manager pro love brand

Máš nadšení, elán, kreativitu a spoustu nápadů jak "změnit svět"? Máme ve zvyku dělat věci jinak. Proto někdy do našeho týmu zapadne více nadšený zapálený začátečník než "ostřílený vyhořený markeťák".

Nabízíme ti atraktivní pozici na palubě marketingového oddělení společnosti SONNENTOR, která si zvolila za motto: TADY ROSTE RADOST. Tvým posláním bude přinášet lidem nadšení a radost z bylin, čajů a koření.

Není třeba umět všechno, ale něco budeš potřebovat určitě:

  • nadšení a zájem o zdravý životní styl
  • samostatnost a kreativitu
  • ŘP skupiny B, dobrou řidičskou praxi a ochotu cestovat
  • opravdu dobrou znalost němčiny, event. angličtiny
  • schopnost samostatného přednesu a prezentace
  • skvělý mluvený i psaný projev
  • bydliště nejlépe v okrese Hodonín nebo Břeclav (místo pracoviště: Čejkovice u Hodonína)
  • ochota pracovat nárazově také o víkendech (kupu akcí realizujeme právě o víkendech)

Náplň práce? markeťácká klasika:

  • příprava a vedení prezentací, veletrhů a ochutnávek našich skvělých produktů
  • organizace firemních školení a firemních slavností s doprovodným programem
  • pomoc při marketingových a obchodních aktivitách v terénu
  • vlastní slohová stylizace PR článků, tvorba produktových textů
  • kreativní vymýšlení marketingových aktivit firmy
  • aktivní práce s novými médii - web, Facebook, sociální sítě, google analytics

Těšíme se na Tvůj motivační dopis, neboj se ho :)

Sluneční provozní v Bylinkovém ráji

Bylinkový ráj, to je naše čejkovická firemní prodejna a naše úžasná kavárna, to jsou exkurze ve výrobě čajů, to je téměř padesát tisíc nadšených návštěvníků ročně, a ještě něco navíc:

  • Organizační schopnosti

Není to sranda, chvíli řešit návaly exkurzí a pak brilantně přejít k organizaci prodejny, nebo shánět náhradu za brigádníka, který záhadně „onemocněl“ po sobotní noci. A to všechno s úsměvem na rtech. Také proto preferujeme tvé bydliště v relativním okolí Čejkovic u Hodonína.

  • Jazyková vybavenost

Jsme super turistický cíl, za kterým stojí přijet i ze zahraničí, a proto čekej, že cizí jazyk budeš vážně potřebovat.

  • Zkušenosti s vedením lidí

Máme skvělé zaměstnance a chceme, aby je měl na starost taktéž skvělý člověk. Ale znáš to, někoho na tu sobotu a neděli prostě dát musíš... Budeš mít totiž na starost 8 stálých pracovníků a kolem 25 brigádníků v sezoně.

  • Práce se skladovým software a vnitropodnikovým systémem

Rychlá orientace a systematičnost v práci s programy, které nám spravují naše bylinkové poklady, to bude nedílná součást tvé budoucí pozice.

  • Budeš v centru dění

Neočekávej, že budeš mít teplé místečko v kanceláři někde stranou, ale naopak budeš na nejžhavější tepně v naší firmě, a to na recepci, takže pevné nervy, klidná hlava a úsměv, který jsme již jednou a záměrně zmínili, jsou skvělou předností.

Už teď se těšíme na tvůj motivační dopis, tak na něj prosím nezapomeň.

Kontaktní osoba