© SONNENTOR
TÁ NAJSLNEČNEJŠIA PONUKA PRE FIRMY

Darčekovanie so SONNENTOROM

Venujte svojim zamestnancom, klientom alebo obchodným partnerom darček vyrobený priateľsky k prírode aj k ľuďom. Prineste im radosť a voňavý pôžitok ukrytý v čajoch, koreniach a ďalších lahôdkach od SONNENTORU.

PODPORTE NAŠICH EKOLOGICKÝCH POĽNOHOSPODÁROV

Milým darčekom od SONNENTORU urobíte radosť svojim zamestnancom, klientom aj obchodným partnerom.

Každý dúšok čaju a štipka korenia v sebe ukrýva nadšenie pre receptúry, ktoré stvorila sama príroda, úctu k poctivej práci našich pestovateľov, pokoru voči životnému prostrediu a odhodlanie zanechať ho zdravé a krásne aj pre ďalšie generácie.

V našom sortimente nájdete tiež kávu, sirupy, éterické oleje a množstvo ďalších produktov vyrobených v 100 % biokvalite. Neobsahujú chemické konzervačné látky, umelé arómy ani iné zbytočné prísady a sú zabalené v kompostovateľných obaloch. Pre každú príležitosť u nás nájdete tú správnu voňavú nádielku, ktorou potešíte aj tých najnáročnejších labužníkov.

SONNENTOR ADVENTNÝ KALENDÁR

Obdarovaným spríjemní a prevonia celé sviatočné obdobie, počas ktorého môžu ochutnať 24 rôznych druhov biočajov SONNENTOR. Na hornú časť krabičky môžete nechať natlačiť svoje logo alebo drobnú grafiku (potlač je možná pri odbere od 300 kusov).

DARČEKOVÉ BALENIE ČAJOV

Skvelým darčekom môže byť aj poznávacia sada s viacerými druhmi čajov alebo korenia. Darujte všetkým zvedavým objaviteľom paletu nových lahodných chutí a vôní! Pre skutočných čajových labužníkov máme v ponuke drevený stojan vyrobený českým stolárom s deviatimi druhmi lahodných biočajov.

V krásnych darčekových krabiciach nájdu obdarovaní zabalené obľúbené biočaje SONNENTOR spolu s veselým plecháčikom (sada Pohoda) alebo lahodným biomedom (sada Anjel). V našej ponuke nájdete aj rôzne tematické darčekové kazety dvoch, troch alebo štyroch biočajov a darčekové sady biokorenia.

TAKE AWAY ČAJE

Ak sa obzeráte po drobnej pozornosti, ktorou potešíte napríklad návštevníkov vašej akcie, siahnite po našich Take away krabičkách obsahujúcich 4 vrecká biočajov SONNENTOR. Pri odbere od 300 kusov vám na krabičky môžeme vytlačiť aj vašu vlastnú etiketu.

ČAJ NA MIERU

Ak chcete, aby váš darček bol skutočne unikátny, nechajte si od nás vytvoriť čaj na mieru. Pri odbere od 100 kusov krabičiek pridáme na čaj vaše logo, od 300 kusov potom môžete dať priestor svojej fantázii na celej prednej strane etikety. Na mieru vám potlačíme aj vlastné čajové vrecká (od 15 tisíc kusov), ktoré môžete pojať napríklad ako nevšedné firemné vizitky.

ZÁŽITKY

Ste typ darcu, ktorý pred hmotnými darčekmi uprednostňuje zážitky? Vezmite svojich zamestnancov, klientov alebo obchodných partnerov na exkurziu do výroby biočajov. Z nášho Bylinkového raja si odnesú príjemné voňavé spomienky, ktoré im utkvejú v pamäti. Môžete im darovať i poukaz na zážitkovú exkurziu, po ktorej si môžu so svojou rodinou alebo priateľmi dať niečo dobré v našej kaviarni a vychutnať si výhľady z Vyhlídky na výsluní.

POĎME SA DOHOVORIŤ

Poslaním našej firmy je šíriť radosť, preto sa na nás neváhajte kedykoľvek obrátiť. Vymyslíme spoločne ten najlepší darček na každú príležitosť a dohodneme sa aj na cenovej ponuke. Stačí kontaktovať nášho obchodného zástupcu.